Culinaire rondvaart naar Blokzijl
Pico Bello Varen vertrekt zaterdag 23 augustus om 10.00 uur vanaf de steiger in 'De Kolk' voor een culinaire rondvaart van een dag naar Blokzijl. Deelnemers genieten tijdens het varen in een comfortabele sloep van de prachtige natuur, diverse lekkernijen en elkaar.
Na vertrek wordt via de Arembergersluis koers gezet naar het Zwarte Water. Onderweg worden het Vogeleiland en het historische Vollenhove gepasseerd, voordat rond 12.30 uur wordt afgemeerd in de sfeervolle haven van Blokzijl. Hier is gelegenheid om van boord te gaan en dit pittoreske stadje te ontdekken.
Om 14:30 uur begint het tweede deel van de tocht. Via de sluis van Blokzijl gaat het richting Nationaal Park Weerribben-Wieden, waarna omstreeks 17.00 uur weer afgemeerd wordt aan steiger 'De Kolk'.
Zowel 's morgens als 's middags wordt er goed voor de inwendige mens gezorgd.